Четвер, 16 серпня 2018У бібліотеці вшанували пам’ять Кузьми Скрябіна

Рейтинг користувача:  / 0

16 серпня в обласній бібліотеці до 50-річчя від дня народження Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) відбувся вечір-пам’ять «Кузьма Скрябін: він поруч, він у серці».

У цей день шанувальники та поціновувачі таланту згадували свого кумира – музиканта, письменника, телеведучого, продюсера, актора, людину щиру, справжню, з приголомшливим почуттям гумору та неймовірним талантом. Працівники бібліотеки розповіли про життєвий шлях та основні віхи творчої діяльності Андрія. Власну пісню «Присвяту Скрябіну» виконав член клубу авторської пісні «Біла ворона» Дмитро Данильчук. Студент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Володимир Бабенко подарував гостям заходу пісні Кузьменка «Шмата», «Люди, як кораблі», «Квінти», а студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв Анастасія Якименко пісню «Не стидайся, то твоя земля». «Лист до Президентів» зачитав Олександр Єгоров.

Прихильники творчості лідера гурту «Скрябін» відмітили головні риси виконавця – його принциповість, громадянську позицію, любов до країни. Кузьма не боявся бути відвертим і завжди говорив про те, що думає. У пам’яті мільйонів українців він залишиться надзвичайним, енергійним, смішним, оригінальним і самобутнім.

На заході демонструвалися уривки інтерв’ю з Кузьмою, відеофрагменти концертної діяльності. Бібліотекарі звернули увагу на літературний доробок   музиканта та представлені на виставці книги з фонду бібліотеки, присвячені йому.

Read more

Ретродослідження «Коко Шанель: історія створення стилю та ароматів»

Рейтинг користувача:  / 0

Напевно кожній людині знайомо ім’я Габріель Бонер (Коко) Шанель – ім’я жінки-легенди, яка створила своєрідний французький стиль одягу, відомий усьому світу як стиль Шанель.

Напередодні 135-річчя від дня народження відомої Коко Шанель 16 серпня співробітники відділу документів з питань культури та мистецтв у тіні Каштанової бібліотеки запросили мешканців міста на ретродослідження «Коко Шанель: історія створення стилю та ароматів». Теплий душевний захід розпочався з розповіді про незграбне дитинство і бідну юність Габріель Шанель, коли вона мріяла про блискуче майбутнє, багате життя. Слухачі були вражені, дізнавшись, скільки перешкод і труднощів подолала Коко для досягнення своєї мети.

Учасники заходу дізналися про етапи створення неповторимого стилю Коко Шанель: історію появи маленького чорного плаття, твідового жакету, брючного костюму, а також те, чому Габріель віддала перевагу сумочці на довгій ручці-ланцюжку та штучній перлині. Учасники заходу дізналися про неочікувані для них моменти з історії створення вічного бездоганного аромату «Шанель №5» та познайомилися з найцікавішими книгами, присвяченими одній з найрозумніших  жінок, – А. Гідель «Коко Шанель», К. Деле «Одинокая Шанель», Е. Шарль-Ру «Непостижимая Шанель» та іншими.

На імпровізованому стенді були представлені приклади одягу та аксесуари стилю Шанель, що дуже зацікавили багатьох присутніх.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено