П'ятниця, 17 серпня 2018Подяка авторському колективу та благодійному фонду «Народна підтримка воїнів АТО»

Рейтинг користувача:  / 0

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека висловлює щиру подяку авторському колективу та благодійному фонду «Народна підтримка воїнів АТО» за передану у дар книгу «У вогняному кільці. Оборона луганського аеропорту», що вийшла друком у 2018 р.

Ця книга – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.

У документальній хроніці описуються події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень – початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима – весна 2013-2014 років). Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків. Також книга містить унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, що відбувалися навколо летовища. Праця містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних подій, а також перелік загиблих українських бійців із різних підрозділів.

Запрошуємо усіх познайомитися з унікальними документальними джерелами, що свідчать про героїчну доблесть славетних синів, які захищають українську державу.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено