Четвер, 23 серпня 2018Бібліотека відзначила День державного прапора та День незалежності України!

Рейтинг користувача:  / 0

23 серпня напередодні одного із найважливіших державних свят – Дня незалежності України, Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека зібрала небайдужих миколаївців, справжніх патріотів під час вуличних поетичних читань «Розкажу про тебе, Україно!». Захід пройшов у рамках інформаційно-комунікаційного проекту «Україна – моя Батьківщина», що діє у бібліотеці з 2015 року.

У центрі міста у Каштановому сквері під покровительством Святого Миколая усі охочі декламували поезії видатних вітчизняних та миколаївських авторів про Україну та рідний край. Активними учасниками заходу стали члени літературного об’єднання медпрацівників «Рефлектор», «Пушкінського клубу», вихованці народного художнього колективу-театру «Мрія», літературного гуртка «Альтанка» та ін. Також до читання поезій долучилися постійні користувачі бібліотеки.

Протягом заходу демонструвалася книжкова виставка «Поезія рідної землі» з фонду бібліотеки, де були представлені збірки патріотичних поезій для дітей та дорослих. Усіх, хто завітав цього дня на захід, чекали пізнавальні вікторини на знання історії та сучасності України.

Завершилося святкування імпровізованим флеш-мобом: одночасно уголос усі відвідувачі зачитали поезію Степана Литвина «Прихилюсь я до тебе уклінно...»

Найактивніші учасники заходу отримали пам’ятні тематичні сувеніри.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено