Вівторок, 28 серпня 2018Нобелівські лауреати у галузі літератури

Рейтинг користувача:  / 0

28 серпня у рамках Відкритої мобільної бібліотеки відбулася пізнавальна година «Невідомі сторінки біографії лауреатів Нобелівської премії з літератури», відвідувачі якої ознайомилися з основними умовами присвоєння найпрестижнішої міжнародної премії, з традиціями церемонії нагородження, курйозами та цікавими фактами.

Наприклад, Борис Пастернак і Жан-Поль Сартр взагалі відмовилися від нагороди, а Бернард Шоу розпорядився використати гроші для перекладу англійською мовою п’єс шведського письменника Августа Стріндберга. Також бібліотекарі розповіли про життя і творчість відомих лауреатів Бориса Пастернака, Івана Буніна, Редьярда Кіплінга, Бернарда Шоу, Джона Голсуорсі, Уінстона Черчилля, Ернеста Хемінгуея, Томаса Манна, Боба Ділана та інших. Гості заходу дізналися і про українських поетів та письменників, які номінувалися на премію, але з різних причин не увійшли до списку переможців.

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено