Середа, 03 жовтня 2018Інформаційна година «Дизайн: історія, теорія та сучасні ідеї»

Рейтинг користувача:  / 0

3 жовтня бібліотекарі відділу документів з питань культури і мистецтв запросили майбутніх дизайнерів – студентів І курсу ВП «МФ КНУКіМ» – на інформаційну годину «Дизайн: історія, теорія та сучасні ідеї». Під час заходу, що відбувся у рамках Декади першокурсника, студенти ознайомилися з цінними виданнями та незвичайними зразками сучасного поліграфічного мистецтва, що зберігаються у бібліотеці, дізналися про можливості пошуку необхідної інформації за допомогою як традиційних карткових каталогів і картотек, так і різноманітних електронних баз даних.

Співробітники відділу презентували книжкову виставку «Дизайн: історія, теорія та сучасні ідеї», де були представлені учбові посібники, монографії з питань дизайну, альбоми та книги з історії дизайну, моди й українського костюма,  а також видання із сучасних стилів та напрямків мистецтва графічного дизайну й дизайну навколишнього середовища.   

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено