Четвер, 04 жовтня 2018В бібліотеці відбулася зустріч з Іриною Гудим

Рейтинг користувача:  / 0

4 жовтня у рамках роботи студії письменницької майстерності «Мистецтво слова» відбувся майстер-клас від відомого миколаївського видавця Ірини Гудим «Саморедагування та авторська робота над текстом». Учасники заходу дізналися, який шлях проходить книга від написання до публікації, як створюється макет книги та кінцевий друкований варіант, як підготувати книгу до видання шляхом саморедагування (що не виключає редагування та корегування видавництвом). Досвідчений видавець поділилася «секретами» видання книги та дала цінні поради письменникам-початківцям.

Велику зацікавленість у присутніх викликала книжкова виставка «Багатство мовного простору: гармонія думки і слова», що розкрила основні секрети написання літературних творів, адже, щоб писати гарно, треба вивчити українську словесність «від» і «до» – стилістику, граматику, постановку усної і письмової мови.

 

Read more

Бібліофреш «Майданчик книжкових новинок»

Рейтинг користувача:  / 0

4 жовтня у рамках Декади першокурсника в секторі документів з економічних, технічних та природничих наук відділу обслуговування користувачів відбувся бібліофреш «Майданчик книжкових новинок». Учасники заходу – студенти та викладачі ВП «МФ КНУКіМ» – прослухали пізнавальний огляд літератури щодо історії, теорії та сучасного розвитку ресторанного та готельного бізнесу та менеджменту.

Відвідувачі дізналися багато нового і цікавого з техніки, економіки, бізнесу, екології та кулінарного мистецтва. Родзинкою заходу стала книжкова виставка «Майданчик книжкових новинок», де були представлені інформаційно-насичені професійні видання.

 

 

Read more

У бібліотеці відбувся вечір-зустріч з відомим українським літературознавцем та педагогом Л. В. Старовойт

Рейтинг користувача:  / 0

4 жовтня в обласній бібліотеці пройшов вечір-зустріч з відомим українським літературознавцем, педагогом, кандидатом філологічних наук, лауреатом обласної культурологічної премії ім. М. Аркаса, членом Миколаївського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Людмилою Василівною Старовойт «Обдарована людяністю». Захід було приурочено до відзначення Дня працівників освіти в Україні.

У цей день привітати педагога прийшли філологи, краєзнавці, бібліотекарі, просвітяни, друзі та колишні випускники.

Літературознавець розповіла про свій педагогічний шлях життя та відмітила, що, розвиток педагогічного університету (нині Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського) проходив через її серце усі 44 роки. Звертаючись до присутніх, Л. В. Старовойт закликала цінувати свою родину, близьких та бути оптимістами.

Увазі гостей була запропонована книжкова експозиція з історії педагогічної діяльності Л. В. Старовойт.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено