Неділя, 21 жовтня 2018«Позитивність тіла: плюси і мінуси»

Рейтинг користувача:  / 0

21 жовтня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося чергове засідання англійського розмовного клубу «Діалог» за темою«Позитивність тіла: плюси і мінуси», під час якого відвідувачі обговорили визначення позитивності тіла, вплив зовнішності на сприйняття людини іншими людьми, фізичні і соціальні стандарти зовнішності, імідж образів та ін.

Учасники переглянули та обговорили коротке відео «Три помилкові позитиви тіла».

 

 

Read more

Трансформаційна гра «Як здійснити свої мрії»

Рейтинг користувача:  / 0

 

21 жовтня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» вперше відбулася трансформаційна гра «Як здійснити свої мрії».

Під час гри учасники намагалися навчитися мріяти так, щоб мрії ставали реальністю, вчилисярозуміти себе,свої бажання, потреби, ефективно розпоряджатися своїм вільним часом, відкривати своє серце чудесам.Присутні визначили свою заповітну мрію тапріоритетні дії, що потрібні для досягнення цієї мрії.

У результаті гри гості побачили свої різні сторони і прояви у житті та проаналізували причини, що заважають їм досягати мрій.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено