Понеділок, 22 жовтня 2018Тренінг «Майндмепінг як засіб отримання максимуму користі від прочитаного»

Рейтинг користувача:  / 0

Майндмепінг або мапа думок, мапа пам’яті, розуму, інтелект-мапа, асоціативна мапа – це діаграма, на якій відображають слова, ідеї, завдання або інші елементи, розташовані радіально навколо основного слова або ідеї. Використовується для генерування, відображення, структурування та класифікації ідей і як допоміжний засіб під час навчання, організації, розв’язання проблем, прийняття рішень та написання документів.

22 жовтня у Регіональному тренінговому центрі для школярів старших класів, студентів та користувачів бібліотеки було проведено тренінг «Майндмепінг  як засіб отримання максимуму користі від прочитаного». У ході тренінгу учасники ознайомилися з основними правилами складання інтелект-мап, дізналися про основні прийоми візуалізації своїх думок. Також вони отримали докладну інформацію стосовно програмного забезпечення та он-лайн програм, в яких можна складати такі карти.

Read more

Відбулася публічна дискусія

Рейтинг користувача:  / 0

22 жовтня у бібліотеці до Європейського дня протидії торгівлі людьми у рамках роботи обласного гендерного центру відбулася публічна дискусія за темою «Людина – не товар!» за участю представників влади, громадських організацій та студентів вищих навчальних закладів міста.

Начальник відділу по роботі із сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації З.Г. Дмитрієва ознайомила присутніх із заходами щодо протидії торгівлі людьми у Миколаївській області та відмітила, що питання торгівлі людьми є актуальною і болючою проблемою для миколаївського регіону.

Пошук перспектив та можливостей співпраці й взаємодії різних суб’єктів у сфері запобігання розповсюдження торгівлі людьми розкрив волонтер міжнародної організації «А 21» М.Ю. Перевознюк.

Представник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Ю.С. Грабович розповіла про привентивні заходи у боротьбі з торгівлею людьми.

Консультанти психологічної служби Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського запинилася на емоціональному стані потерпілих від негативного явища, що ставить під загрозу всі демократичні досягнення суспільства.

Увазі присутніх була представлена виставка «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено