Календар

<< < жовтня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
130
663
2842
11349
1138674

Зараз на сайті

На сайті 368 гостей та немає учасників

Середа, 24 жовтня 2018Читання із присмаком кави

Рейтинг користувача:  / 0

24 жовтня усі шанувальники найчарівнішого у світі напою стали гостями імпровізованої кави-room «Читання із присмаком кави». Захід проходив у рамках Творчої лабораторії вихідного дня.

У теплій дружній атмосфері відвідувачі дізналися про історію виникнення кави, взяли участь у пізнавальній вікторині «Кавоманія», розкрили таємниці свого характеру за кавовими вподобаннями.

Усі кавомани не тільки спробували чарівний напій, що дарує бадьорість і добрий настрій, а й також навчилися малювати меленою кавою під час майстер-класу «Картини з ароматом кави».

Read more

Вперше у Миколаєві відбувся начальний цільовий курс для працівників служб портового контролю

Рейтинг користувача:  / 0

24 жовтня у бібліотеці відбулося відкриття дводенного навчального курсу цільового призначення «Особливості і характерні відмінності робіт служб портового контролю». Метою курсу є підвищення кваліфікації у вигляді неформального навчання працівників морської галузі. Науково-методичне забезпечення курсу розроблене з урахуванням специфіки діяльності морських портів, а навчальна програма передбачає проведення профільними фахівцями-лекторами дев’яти семінарських занять.

У курсовому навчанні взяли участь представники капітанії, портофлоту, екологічних служб і служб охорони праці вітчизняних морських портів: ДП «МТП «Южний», ДП «МТП «Чорноморськ», ДП «Маріупольський МТП», МСП «Ніка-Тера», МП «Термінал-Укрхарчозбутсировина», ТОВ «Евері», Миколаївської та Южненської філії ДП «АМПУ» та ін.

Дане неформальне навчання проводилося вперше у такому форматі, коли в інтеграційному сполученні розглядаються найважливіші аспекти і сучасна проблематика безпеки морських портів. У рамках курсу розглядалися питання, що стосуються особливостей використання і виконання міжнародних і національних законодавчо-нормативних документів державного портового контролю, досягнення переваг від впровадження міжнародних стандартів управління якістю ISO-9000, стану берегових інформаційних систем безпеки мореплавання в контексті завдань е-навігації, законодавчої бази у галузі охорони і захисту морського і навколишнього середовища, конвенції MLC - 2006 міжнародної організації праці. Особлива увага приділялася розгляду питань, пов’язаних з дотриманням контролю за навколишнім водним і повітряним середовищем у портах, впливом небезпечних фумігаційних препаратів при перевантаженні і транспортуванні вантажів на здоров’я і життя співробітників портів та людей, які проживають в прибережній зоні.

Read more

Відбулася творча зустріч з Єлизаветою Безушко

Рейтинг користувача:  / 0

24 жовтня у рамках роботи студії письменницької майстерності «Мистецтво слова» відбулася творча зустріч з номінантом премії «Письменник року – 2017» Єлизаветою Безушко «Просто люблю писати».

Молода, але вже відома в Україні та за кордоном письменниця поділилася своїми спогадами про перші кроки на літературному поприщі, надала поради письменникам-початківцям щодо письменницької творчості.

Гості заходу дізналися, що надихнуло юну авторку на написання казок «Кролики-мандрівники», «Різдвяна пригода», «Святкова подорож» та «Місіс Хеджог».

На завершення заходу відбулося урочисте закриття студії за участю її безпосередніх учасників, які були уважними слухачами.

Read more

Круглий стіл «Просвіта» як суб’єкт побудови української нації»

Рейтинг користувача:  / 0

У грудні 2018 р. виповнюється 150 років від дня заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, що є однією з найстаріших громадських організацій України. З часу свого виникнення товариство виступало за збереження української культури, мови та історії, пробуджувала національну свідомість, обстоювала культурно-освітні та політичні права українців на всіх теренах, де вони мешкали.

24 жовтня у бібліотеці відбувся круглий стіл «Просвіта» як суб’єкт побудови української нації». Захід був підготовлений обласною науковою бібліотекою спільно з кафедрою філософії освіти, теорії та методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У засіданні взяли участь учителі історії та правознавства загальноосвітніх шкіл Миколаївської області, науково-педагогічні працівники МОІППО, представники культурних та громадських установ міста. Учасники обговорили низку питань щодо історії та сучасної діяльності громадської просвітницької організації. Особливу увагу було приділено розвитку Українського товариства «Просвіта» Миколаївщини.

На заході  експонувалася виставка «Просвіта»: перші кроки становлення», де були представлені рідкісні видання з фонду бібліотеки, на сторінках яких містяться відомості про діяльність товариства наприкінці ХІХ – на поч. ХХ ст.

Наприкінці заходу учителі історії висловили думку, що отримана інформація використовуватиметься ними на практиці під час підготовки та проведення навчальних занять із суспільствознавчих дисциплін і виховних заходів.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено