Вівторок, 06 листопада 2018У бібліотеці відбулася пізнавальна година «Приватні виконавці: міфи та реальність»

Рейтинг користувача:  / 0

6 листопада у рамках роботи Університету правових знань відбулася пізнавальна година «Приватні виконавці: міфи та реальність». Майбутні правники – студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів міста – дізналися про повноваження приватних виконавців, вимоги, що пред’являються до кандидатів на посаду.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу правової роботи та правової освіти Головного територіального управляння юстиції в Миколаївський області Н.В. Капустіна.

Про переваги та недоліки нової для України професії розповіла заступник начальника відділу аналітики та статистики Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, висловивши експертну думку щодо її появи. Учасники заходу познайомилися з порядком винагороди приватних виконавців, порушенням питань притягнення приватних виконавців до відповідальності у разі вчинення дисциплінарних проступків та ін.

Увазі присутніх була представлена виставка літератури «Простір правової періодики», що розкриває усі аспекти сучасної юридичної науки.

Read more

Зустріч працівників бібліотек міста і області з директором ПП «Одесакнига» Д. Лившицем

Рейтинг користувача:  / 0

6 листопада в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася ділова зустріч працівників бібліотек міста і області з директором ПП «Одесакнига» Д. Лившицем. Під час професійного спілкування обговорювалися проблемні питання поповнення бібліотечних фондів та можливість проведення презентацій видань відомих авторів у бібліотечних закладах нашої області.

Д.Лившиц також представив учасникам зустрічі нову послугу – виготовлення книжок та іншої друкованої продукції невеликими накладами (Book-on-Demand) та запросив присутніх до співпраці.

 

Read more

«Що відбувається з нами, коли ми читаємо роман?»

Рейтинг користувача:  / 0

6 листопада у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася презентація«Що відбувається з нами, коли ми читаємо роман?» за участюучасниці програми академічних обмінів імені Фулбрайта ГізерФілдінг, яка протягом 2018-2019 рр. працюватиме на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Гізер Філдінг викладає теорію літератури в одному з університетів США та є автором роботи «Novel Theory and Technology in Modernist Britain». Захід був організований за підтримки доцента кафедри англійської філології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, учасниці програми академічних обмінів імені Фулбрайта 2007-2008 рр. Тетяни Остапчук.

Під час зустрічі гостя представила історичні та теоретичні передумови літературного процесу в США.Разом з лідером відвідувачі обговорили, як читання книги відрізняється від перегляду фільму, слухання музики, та думки вчених стосовно цього питання.

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено