Понеділок, 12 листопада 2018Інформаційна година «Органічне землеробство: розвиток та новітні технології»

Рейтинг користувача:  / 0

Важливою проблемою людства у XXI столітті, що вимагає гармонізації аграрного виробництва з навколишнім природним середовищем, забезпечення одержання екологічно чистої сільськогосподарської продукції для безпечного і здорового харчування людей, є розвиток органічного аграрного виробництва. В Україні, як і в усьому світі, зростає попит на якісні та безпечні продукти харчування, а особливої популярності набувають поняття «органічні продукти» та «органічне виробництво».

12 листопада у бібліотеці відбулася інформаційна година «Органічне землеробство: розвиток та новітні технології» за участю студентів факультету агротехнологій Миколаївського національного аграрного університету, які ознайомилися із сучасним станом розвитку органічного землеробства в Україні та світі, новими технологіями обробки ґрунтів та вирощування органічної продукції.

Увазі учасників заходу була представлена виставка видань з фонду бібліотеки «Землеробство та органічні продукти харчування».

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено