Четвер, 15 листопада 2018Відбувся вебінар за темою «Електронна звітність публічних бібліотек України (ЕСМаР)»

Рейтинг користувача:  / 0

15 листопада у рамках проекту web-коучинг «БібліоSTUDIES» для бібліотекарів об’єднаних територіальних громад (ОТГ) відбувся вебінар за темою «Електронна звітність публічних бібліотек України (ЕСМаР)», до якого приєдналися 8 бібліотекарів з 8 ОТГ.

Під час вебінару модератор заходу, завідуюча сектором відділу науково-методичної роботи Дементьєва І.В. відмітила переваги електронної звітності бібліотек та зосередилася на проблемних позиціях та розбіжностях, що виникають під час звітної кампанії публічних бібліотек у сервісі ЕСМаР.

Учасники вебінару отримали мультимедійну презентацію за темою заняття.

Read more

Презентація науково-краєзнавчого видання «Инженер Николай Дмитриев»

Рейтинг користувача:  / 0

15 листопада у бібліотеці відбулася презентація нового науково-краєзнавчого видання «Инженер Николай Дмитриев», що присвячена інженеру-технологу, кораблебудівнику, віце-командору Миколаївського яхт-клубу, директору заводу «Російське суднобудівельне акціонерне товариство», головному керівнику «Товариства Миколаївських заводів та верфей» («Наваль») Миколі Івановичу Дмитрієву.

 

Книга написана авторським колективом у складі кандидата історичних наук, доцента, члена Миколаївської обласної Національної спілки краєзнавців України, кавалера орденів «Данила Галицького» та «За заслуги» ІІІ ступеня, відмінника освіти України, лауреата обласної культурологічної премії імені М. Аркаса, переможця в спеціальній номінації «Летопись Николаева» програми «Человек года. Горожанин года» Є. Г. Горбурова, редактора-коректора газети «Вечерний Николаев» Н. І. Пономарьової та інженера-суднобудівельника, дослідника історії суднобудування В. О. Левицького. Книга видана у видавництві «П. М. Шамрай».

Автори здійснили  грандіозну  роботу з пошуку та відбору матеріалів про життя та діяльність М. І. Дмитрієва. У вітчизняних та зарубіжних архівах, приватних зібраннях вони змогли відшукати невідомі раніше факти та документи, що висвітлюють долю його родини після 1917 р. Видання ілюстроване світлинами початку ХХ століття, містить копії документів, написаних власноруч Миколою Івановичем, а також фотографії декількох артефактів, яких торкалася його рука. А найголовніше полягає в тому, що дослідникам вдалося показати внесок Дмитрієва в організацію суднобудівельного виробництва в Миколаєві.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено