Четвер, 22 листопада 2018В рамках проекту web-коучинг «БібліоSTUDIES» відбувся вебінар за темою «Соціологічні дослідження»

Рейтинг користувача:  / 0


22 листопада в рамках проекту web-коучинг «БібліоSTUDIES» відбувся вебінар за темою «Соціологічні дослідження», до якого приєдналися 8 бібліотекарів з 5 ОТГ.

Під час вебінару модератор – головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи А.П. Грабарь– ознайомила учасників з основними етапами проведення соціологічних досліджень та структурою програми вивчення. Також було розглянуто методику розробки анкет.

Як методичну допомогу учасники вебінару отримали електронну презентацію щодо проведення соціологічних досліджень у бібліотеках.

 

Read more

У відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбулося чергове засідання краєзнавчого клубу «БібліоКліо»

Рейтинг користувача:  / 0

22 листопада у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбулося чергове засідання краєзнавчого клубу «БібліоКліо», учасниками якого стали студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, краєзнавці міста.

Присутні у невимушеній та теплій обстановці мали змогу поспілкуватися з відомим літературним критиком, істориком літератури, журналістом Є. Г. Мірошниченком, обговорили питання сучасного літературного процесу, культуру читання та ознайомилися з новими виданнями Миколаївського регіону.

До уваги гостей було представлено книжкову виставку «Є. Г. Мірошниченко: літературний критик, історик  літератури, журналіст».

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено