Календар

<< < лютого 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
517
537
2147
11148
1172665

Зараз на сайті

На сайті 329 гостей та немає учасників

Середа, 27 лютого 2019День майбутнього фахівця «Інформаційні ресурси відділу документів з питань культури і мистецтв - джерело натхнення й нових ідей у дизайні»

Рейтинг користувача:  / 0

27 лютого відділ документів з питань культури і мистецтв відвідали студенти-першокурсники ВП «МФ КНУКіМ», які здобувають творчі професії за спеціальностями: «дизайн графіки та реклами», «дизайн зачіски та стилю», «дизайн одягу та аксесуарів».

Захід був присвячений ресурсам та можливостям сучасної бібліотеки. Музичні записи, унікальні альбоми з історії мистецтва, монографії та альбоми, присвячені творчості митців усіх часів та народів, що зберігаються у фонді відділу, є невичерпним джерелом творчих ідей, головне – вміти їх використовувати. Зустріч розпочалася з демонстрації рідкісних музичних творів – гімнів Аполлону та Афродіті, що були реставровані фахівцями на основі давньогрецької нотації.

Співробітники відділу розповіли про особливості сучасної мистецтвознавчої літератури, про використання в оформленні видань технології арт-буку, що йому притаманні висока якість ілюстрацій та образно-асоціативний засіб відображення матеріалу. Майбутнім фахівцям був представлений бібліографічний огляд нової літератури з питань історії мистецтва, дизайну інтер’єра, графічного дизайну, індустрії моди.

Read more

Л.М. Ревуцький: світоч української національної музики

Рейтинг користувача:  / 0

27 лютого відділ документів з питання культури і мистецтв запросив шанувальників мистецтва на музикознавчі читання «Л.М. Ревуцький: світоч української національної музики», що присвячені 130-річчю від дня народження українського композитора. В історію українського музичного мистецтва Лев Миколайович Ревуцький вписав яскраві сторінки – йому судилося створити новаторські зразки у таких провідних формах й жанрах композиторської творчості ХХ ст. як симфонія, кантата, хорові полотна кантатно-ораторіального типу.

Під час заходу було приділено багато уваги  особливостям життєвого та творчого шляху композитора, аналізу музичних творів Л.М. Ревуцького та його педагогічної спадщини.

Кандидат мистецтвознавства, музикознавець, доцент Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. М. Петренко розповіла про особливості музичної мови композитора. На прикладі фрагментів з другої симфонії, концерту для фортепіано з оркестром, фортепіанних творів та кантати «Хустина», що була створена на вірші Т.Г. Шевченка, Ольга Миколаївна розповіла про з’єднання у творчості композитора народно-пісенних витоків та модерної форми композиції.

Read more

День фахівця за темою «Cамоосвіта вчителя – шлях до професійної досконалості»

Рейтинг користувача:  / 0

Використання інноваційних технологій та втілення нових форм у практику роботи  формує імідж сучасних бібліотек як рівноцінних партнерів вищих навчальних закладів.

З метою популяризації інформаційних ресурсів для забезпечення навчального та науково-методичного процесів 27 лютого співробітники сектору документів іноземними мовами провели День фахівця за темою «Cамоосвіта вчителя – шлях до професійної досконалості» на базі Миколаївського інституту післядипломної педагогічної освіти. Увазі слухачів курсів підвищення кваліфікації – вчителів англійської мови  був запропонований огляд сучасних методичних, дидактичних та профільних періодичних видань з фонду обласної наукової бібліотеки, що допоможуть вчителю підтримувати свою професійну компетентність та наповнити навчальний процес сучасними інноваційними методами викладання іноземної мови.

Учасники заходу були також ознайомлені з довідковим апаратом сектору, що допоможе вчителю у плануванні уроків, створенні творчих розробок, організації позакласних заходів тощо. Представлені ресурси дозволять зробити процес вивчення  та викладання англійської ефективним та  захоплюючим.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено