Календар

<< < березня 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
542
537
2172
11173
1172690

Зараз на сайті

На сайті 346 гостей та немає учасників

Середа, 06 березня 2019У Регіональному тренінговому центрі бібліотеки відбувся тренінг «Вічні та нові цінності як запорука благополуччя сім’ї»

Рейтинг користувача:  / 0

6 березня у Регіональному тренінговому центрі бібліотеки відбувся тренінг на тему «Вічні та нові цінності як запорука благополуччя сім’ї» у рамках діяльності Дистанційного консультаційного центру для підприємців за участю тренера Володимира Євсєєва – декана Южної Бізнес-школи, директора РФПП у Миколаївській області.

Переважна кількість населення не здогадується про те, що в їхніх домівках можуть знаходитися цінні речі, що чогось варті. Або ж, наприклад, не знають, як можна забезпечити наступні покоління реліквіями, що нададуть можливість їхнім внукам та правнукам жити у достатку. Тренер акцентував увагу на вічних та нових цінностях в житті кожної людини, а також надав практичні життєві поради.

Read more

У бібліотеці відбулася науково-практична конференція «Шевченко і сучасність»

Рейтинг користувача:  / 0

6 березня в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася науково-практична конференція «Шевченко і сучасність», приурочена до 205-річчя від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Участь у заході взяли представники громадської організації «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини», Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України, міжрайонної організації «Просвіта» імені Миколи Аркаса, наукові співробітники Миколаївського обласного краєзнавчого музею, викладачі та студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могли і приватного вищого навчального закладу «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика».

У фонді Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки зберігаються рідкісні видання творів письменника XIX – поч. XX ст., а також унікальні факсимільні та фототипічні видання, про які присутнім розповіла завідуюча відділом науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями Т.В. Серебрякова.

Голова громадської організації «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини», кандидат медичних наук, доцент гуманітарного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова І.Б. Марцінковський ознайомив з фототипічними виданнями творів Т.Г. Шевченка з власної колекції.

Тему «Т.Г. Шевченко і сучасна попкультура» розкрив кандидат філологічних наук, в.о. доцента кафедри загально-гуманітарних дисциплін приватного вищого навчального закладу «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» О.В. Грищенко.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено