П'ятниця, 08 листопада 2019ЗВІТ ПО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ НА 2016-2020 рр. (поповнення, вивчення та зберігання бібліотечних фондів)

Рейтинг користувача:  / 0

У 2015 році фахівці Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки розробили Стратегію розвитку своєї установи на 2016 – 2020 рр. Цей документ був підтриманий управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та розпочалася його реалізація. Кожного року під час проведення Звітів бібліотеки перед громадою директор разом із колективом звітували про хід реалізації Стратегії. Час плине дуже швидко, в 2020 р. термін її дії спливає, і тому кожні два місяці, починаючи з серпня колектив бібліотеки буде надавати звіт про реалізацію «Стратегії розвитку Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки на 2016-2020 рр.» за кожним напрямком окремо.

Стратегія була розроблена з урахуванням завдань «Концепції якісних змін бібліотек задля забезпечення сталого розвитку України (до 2025 р.)», «Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року», затвердженої рішенням обласної ради №9 від 16.04.2015 р., «Програми розвитку культури у Миколаївській області на 2016-2020 рр.», положень Маніфесту Української бібліотечної асоціації «Бібліотеки в умовах кризи» від 07.07.2015 р.

Цей документ був сформований на основі вивчення ринку бібліотечних послуг, результатів соціологічних досліджень серед користувачів бібліотеки, аналізу досвіду провідних бібліотек світу.

Головною ціллю розвитку бібліотеки було визначено - створення інтегрованої інформаційно-комунікаційної платформи для всебічного розвитку громади.

Місією бібліотеки стало створення, збереження та використання власних і світових інформаційних ресурсів, що відповідають науковим, навчальним, виробничим, соціальним та іншим процесам у регіоні, забезпечення інформаційних потреб різних категорій користувачів бібліотеки та мешканців області.

Пріоритетними для бібліотеки були визначені наступні напрямки:

- відкритість та доступність для всіх;

- підтримка освіти, науки, культури;

- формування гармонійного комунікаційного простору для суспільної взаємодії;

- сприяння розвитку громади.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено