Неділя, 05 червня 2022
Майстриня з Миколаєва власноруч виготовляє текстильні ляльки
- Article Details
- Category Новини
Миколаївська майстриня-лялькарка Леся Гаврилюк створює іграшки у техніці "текстильна лялька". У її творчому доробку понад 20 авторських ляльок. Для виготовлення своїх робіт використовує звичайні матеріали: синтепон, вовна та холофайбер.
Про це майстриня розповіла кореспондентам Суспільного.
Леся Гаврилюк займається творчістю з 2018 року. Це складна та кропітка робота, говорить жінка. Вона самостійно обирає для своїх героїнь вбрання, аксесуари, характер, зачіску, створюючи загальний образ.
"Я все роблю сама, від вбрання до взуття, а це процес не швидкий. Ще багато залежить від мого вільного часу, ну так десь від трьох неділь до місяця витрачаю на виготовлення однієї ляльки", — розповідає авторка.
Read moreСубота, 04 червня 2022
Національний музей історії України у Другій світовій війні. Офіційна стор. презентував мультимедійний проєкт «Діти…»
- Article Details
- Category Новини
Міністерство культури та інформаційної політики України
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, Національний музей історії України у Другій світовій війні. Офіційна стор. презентував мультимедійний проєкт «Діти…».
Перед входом до Верхньої Московської брами ХVІІІ ст. Печерської фортеці, яка була збудована російською імперією для охорони Києва, величезними літерами надпис «ДІТИ». Під склепінням – імена загиблих з’являються на символічному вівтарі, очі в очі зі світлин за нами стежать ті, хто тепер перетворився на янголів. Біля Брами «Дерево пам’яті» – метафора смерті дітей у війні.
У трагічну атмосферу гостей Музею занурює музична композиція «Спи, моє дитя» (Руслан Горовий ft. Сергій Жадан і Віктор Верба). Її присвячено 15-річному громадському активістові Дані Дідіку, який став жертвою теракту в м. Харків у 2015 р.
Read moreЯк нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено