серпня 2018Середа, 15 серпня 2018

Фольк-мозаїка

Рейтинг користувача:  / 0

Серпень є вкрай багатим місяцем на різного роду свята. Особливо багато тих, що корінням сягають у слов’янські традиції. Серед них виділяються три Спаса – Медовий, Яблучний і Горіховий.

15 серпня у Каштановій бібліотеці було проведено фольк-мозаїку «Щедрий Спас прийшов до нас», під час якого відвідувачі познайомилися з витоками, традиціями та звичаями українців у святкуванні Спасівських свят. Родзинкою заходу став невеличкий майстер-клас з виготовлення оберегу своїми руками «Домовичок-добрячок». Також гостей заходу запросили «продегустувати» книжкові родзинки з виставки «Три серпневих Спаси», що допомогли читачам бібліотеки дізнатися про різні назви свята Спаса, його історію, особливості та народні прикмети.

Read more

Вівторок, 14 серпня 2018

«Нове життя улюбленої книги»

Рейтинг користувача:  / 0

Літо – пора відпочинку, а також час для розвитку, пізнання нового, можливості навчитися робити щось своїми руками. Саме для цього, 14 серпня,  зібралися дорослі та маленькі читачі Відкритої мобільної бібліотеки на майстер-клас по виготовленню оригінальних закладок із паперу. Відвідувачі заходу отримали корисні поради як продовжити життя книгам, як допомогти своїм паперовим друзям та у домашніх умовах вилікувати улюблені книжки. Закріпити отримані навички та дізнатися більше учасникам заходу допомогли видання із фондів обласної бібліотеки, представлені на виставці.

Read more

Понеділок, 13 серпня 2018

Вечір-пам’ять «Кузьма Скрябін: він поруч, він у серці» (до 50-річчя від дня народження А. Кузьменка)

Рейтинг користувача:  / 0

16 серпня 2018 р. у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться вечір-пам’ять «Кузьма Скрябін: він поруч, він у серці» (до 50-річчя від дня народження А. Кузьменка)

Запрошуємо усіх на захід до дня народження музиканта Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка) – людини щирої, справжньої, з приголомшливим почуттям гумору та неймовірним талантом. Увазі гостей будуть представлені відео-уривки з концертів та інтерв`ю Кузьми, прозвучать його пісні, вірші.

Захід розпочнеться о 16.00 у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Миколаїв, вул. Московська, 9. Запрошуємо до участі.

Вхід вільний.

 

Контактна особа: Войциховська Галина Миколаївна,

т. 37-34-74, 095-634-61-91

Read more

Неділя, 12 серпня 2018

«Час»

Рейтинг користувача:  / 0

12 серпня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося чергове засідання англійського розмовного клубу «Діалог» за темою «Час», яке провела учасниця програми для майбутніх лідерів FLEX Ольга Челенгірова.

Учасники обговорили поняття пунктуальності, різні обставини, що допомагають чи заважають бути пунктуальними. Також присутні не обійшли увагою питання планування дня для найбільшої продуктивності, як часто необхідно планувати, як керувати своїм часом. Цікавими були думки учасників клубу стосовно руху часу, подорожі часом в майбутньому, скільки їм потрібно ще додаткових годин на добу, чи хотіли б вони зупинити чи повернути час назад тощо.

Відвідувачі дійшли висновку, що час є дуже важливим у житті кожної людини і треба його якомога і з користю використовувати.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено