Субота, 04 листопада 2023
«Назваєм»
- Article Details
- Category Новини
Нині українські митці як ніколи зацікавлені у просуванні своїх креативних ідей на ринок країни та міжнародні арени. Саме для того, щоб відновити та створити нові зв'язки між митцями, продюсерка культурних проєктів Тамара Лазаренко заснувала спільноту Навзаєм.
«Назваєм» – це нетворкінгова онлайн платформа для фахівців культурної та креативної сфери. Вона створена для поширення корисних ініціатив, обміну досвіду, колаборації між митцями та людьми, які цікавляться культурою.
Читати більше у матеріалі видання формату журналістики рішень Рубрика за покликанням:
https://rubryka.com/article/spilnota-navzayem/...
Read more
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені Олеся Гончара у 2024 році
- Article Details
- Category Новини
Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти
Міністерство культури та інформаційної політики України
Премія присуджується щорічно до дня народження письменника — 3 квітня за кращі літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України.
На конкурс висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії. Не можна висувати твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.
Прийом документів триватиме до 1 лютого 2024 року.
Детальніше про конкурс та умови участі
https://mcip.gov.ua/.../ogolosheno-konkurs-na-zdobuttya.../
Read more
Есей письменника і військовослужбовця Богдана Коломійчука за мотивами фестивалю «Міст із паперу»
- Article Details
- Category Новини
У моєму житті було чимало мостів. Найперший, дерев’яний підвісний – у дитинстві.
Письменником бути добре хоча б тому, що авторська натренована уява здатна доповнювати реальність. І доки не виникає відчуття, що потроху їдеш з глузду, можна з цього користатись.
На війні в мене також були мости. Більшість із них зруйновані, скалічені, знищені для того, щоб ними вже ніхто не міг скористатися. Один понтонний міст був напівзатоплений, а поруч із води стриміли гострі скелети понівечених автівок.
Міст – це завжди алегорія. Образ, наповнений найрізноманітнішими сенсами і тлумаченнями. Перейшов – отже, подолав певний простір. Отже, змінився.
Паперовий міст привів до людей, яких я востаннє бачив до війни.
Мости, як фенікси, завжди постають із руїн, бо людям украй потрібно з’єднувати між собою береги. Так само як потрібно зшивати рани на фронті.
Пропонуємо до читання есей письменника і військовослужбовця Богдана Коломійчука за мотивами фестивалю «Міст із паперу»: https://chytomo.com/mosty-nad-chasom/... .
Read more
Як нас знайти!
Vyzir O. 2020. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. МОУНБ. Всі права застережено