Календар

<< < листопада 2011 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
382
617
3147
18049
892817

Зараз на сайті

На сайті 414 гостей та немає учасників

Середа, 02 листопада 2011«Готельно-ресторанний бізнес : індустрія гостинності»

Рейтинг користувача:  / 0

 

За останні десятиліття відбулися значні зміни у сфері обслуговування населення, в тому числі в готельно-ресторанному господарстві : збільшилась кількість ресторанів, барів, кафе, поліпшився їхній зовнішній вигляд, цілком іншими стали торговельні зали для обслуговування гостей, докорінно змінився підхід до складання асортименту меню і карт ресторанів. Колишні їдальні, особливо у великих містах, замінили елітарні ресторани, сучасні підприємства швидкого обслуговування з високою культурою і якістю ресторанної продукції.

 

Відділ документів виробничого і природничо-наукового профілю пропонує ознайомитися з виставкою, що висвітлює питання готельно-ресторанного бізнесу : історію виникнення, розвиток та сучасний стан.

Read more

Англійська мова - всесвітня мова бізнесу

Рейтинг користувача:  / 0

  У наш час англійська мова відіграє важливу роль у житті суспільства і є його невід’ємною частиною, а також виступає мовою міжнаціонального спілкування для всього людства. Знання англійської мови є важливим аспектом успіху, як у навчанні, так і в професійній діяльності. Міжнародна торгівля, робота банківської системи, діяльність транспортної системи на суші, на морі і в повітрі здійснюється цією мовою. Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є привілеєм і розкішшю, а є своєрідним вікном у світ.

 

Для цієї виставки були відібрані найкращі книги, в яких розглядається використання англійської мови у сфері бізнесу. Представлені видання можна замовити у відділі документів іноземними мовами.

Read more

Протидія корупції – важлива складова демократичного суспільства

Рейтинг користувача:  / 0

Корупція є однією з найактуальніших проблем сучасності. В останні роки в Україні у сфері протидії корупції зроблено багато значних заходів — прийнято спеціальний антикорупційний закон та низку інших законодавчих актів антикорупційного спрямування.

Поглибити свої знання з цієї теми допоможуть нові книги, що отримав відділ документів з гуманітарних наук. Представляємо ті видання, що заслуговують на особливу увагу читачів.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено