Понеділок, 07 травня 2012«Посог Анни Ярославівни»

Рейтинг користувача:  / 0

 

ІІ місце - Артюхов Андрій Євгенович, учень 9-Б класу Миколаївської ЗОШ № 40 з роботою «Посог Анни Ярославівни»

Read more

Ольвія – перлина Європейської цивілізації

Рейтинг користувача:  / 0

 

Автор: Єрема Володимир Юрійович, учень 10-Б класу Баштанської ЗОШ І–ІІІ ст. № 2.

 

ІІІ місце у номінації «Пошукові роботи серед учнівської молоді».

 

 

 

Молоде покоління треба залучати до історичних та культурних зв’язків України з іншими країнами Європи, спонукати молодь до поглиблення знань щодо української та європейської історії.

 

Read more

Наш край в сучасній Європі (м. Первомайськ)

Рейтинг користувача:  / 0

 

Автор: Марченко Анна Ігорівна, учениця 9-го класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №16 імені Героя Радянського Союзу Я.М.Лобова.

 

ІІ місце у номінації «Пошукові роботи серед учнівської молоді»

 

 

 

Вивчаючи питання зв‘язку Північно-Західного  Причорномор‘я з Європою, починаєш пригадувати історію. В усіх історичних джерелах знаходимо свідчення про масове, стихійне  переселення сюди селян-біженців як з території Росії, так і з території України. В XVІ-XVІІІ ст. в краї  вже мешкало багаточисленне татарське, українське, ногайське, молдавське населення, жили представники грецького, турецького, німецького, болгарського, румунського, польського народів. В ті часи край мав величезне значення і в якості торговельного зв‘язку між козаками, турками, татарами, усім відомий «чумацький шлях» пролягав саме через наші землі.  Таким чином, можна дійти висновку, що саме розташування наших земель стало головною причиною постійного, безперервного контакту з європейськими країнами.

 

Read more

Даремно по світу шукати Святіших за їх імена…

Рейтинг користувача:  / 0

 

Автори: Нірянова Марина Сергіївна, студентка Вознесенського ліцею «Інсайт» та Нірянова Марія Сергіївна, учениця 6-В класу Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вознесенського р-ну.

 

І місце у номінації «Пошукові роботи серед учнівської молоді»

 

 

 

Південь України, так зване Дике Поле, був регіоном, де здавна «гуляли» орди кочовиків. У добу середньовіччя він перейшов у власність Османської імперії. Страх перед «бусурманським» поневоленням відбивав у населення сусідніх областей будь-яке бажання заселяти Північне Причорномор’я та південні степи, не сприяв активізації демографічних процесів. Козацькі зимівники, що з’явились після виникнення Січі та її форпостів впродовж ХVІ– ХVІІІ ст., були чи не єдиними поселеннями на цій території.

 

Read more

«Миколаїв – європейський торговельний порт (історія, сучасність, перспективи)»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Автор: Руда Оксана Юріївна, студентка групи № 103 (спеціальність «Цивільно-правова») Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія».

 

ІІІ місце у номінації «Пошукові роботи серед студентської молоді»

 

 

 

Проживаючи у місті Миколаєві протягом усього свого життя, ми не завжди замислюємося, чи пов'язаний Миколаїв з Європою, а якщо так, то чим. У зв'язку з конкурсом ми замислились…

 

Read more

«НІБУЛОН» - майбутнє агровиробництва України»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Автор: Атамась Анастасія Павлівна, студентка групи № 202 (спеціальність «Прокурорська-слідча») Миколаївського комплексу Національного університету «Одеська юридична академія».

 

Керівник: Каліцева О.В.

 

ІІ місце у номінації «Пошукові роботи серед студентської молоді»

 

 

 

ВВЕДЕННЯ

 

Європейський вибір України - невід'ємна складова її подальшого розвитку. Глобалізація світового господарства, потенційна взаємовигідність вільної торгівлі є важливими факторами економічної інтеграції і розвитку торгівлі між Україною і ЄС.

 

Миколаївська область грає в цьому процесі дуже важливу роль.

 

Read more

Європейський маршрут по-миколаївськи (політико-економічний аспект)

Рейтинг користувача:  / 0

 

Автори: Жиденко Дарина, Логвиненко Ольга, студентки 691 гр. (спеціальність «Міжнародні відносини») факультету політичних наук Чорноморського державного університету ім. П. Могили.

 

 І місце у номінації «Пошукові роботи серед студентської молоді»

 

 

 

Миколаївська область належить до території Чорноморського басейну, а Миколаїв є важливим портовим містом регіону. Підтвердженням цього є участь Миколаєва в неурядовій міжнародній організації Міжнародного Чорноморського Клубу (МЧК), метою якого є закріплення всебічного співробітництва країн Чорноморського басейну. Разом з іншими українськими портовими містами до організації ще входять чорноморські міста Росії, Болгарії, Румунії, Греції, Туреччини, а також Італії як представника Середземноморського басейну.

 

Read more

Відповідь для Тетяни

Рейтинг користувача:  / 0

Ім'я: Тетяна  Дата: 2012/05/04 13:38:47

 

Повідомлення:

      Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи є в бібліотеці книжки по цивільному праву в яких було б розкрито поняття, ознаки, особливості та елементи цивільних правовідносин з точки зору радянського права та сучасних підходів! Може є наукові публікації!

 

 ВІДПОВІДЬ:

Надаємо Вам уривки з наукових публікацій по Вашій тематиці! В кінці є список літератури, яка більш повно розкривіє досліджуване вами питання.

 

Read more

Участь у ІІ Міжнародній конференції «Аркасівські читання»

Рейтинг користувача:  / 0

27 квітня 2012 р. завідуюча відділом науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями Т.В. Серебрякова взяла участь у ІІ Міжнародній конференції «Аркасівські читання», організатором яких став Навчально-науковий інститут історії та права Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

 Під час конференції працювало вісім секцій, в яких взяли участь науковці, краєзнавці, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, аспіранти, представники освітніх і наукових установ України та інших країн.

 

Read more

«Доступ до офіційної інформації в умовах модернізації суспільства»

Рейтинг користувача:  / 0

 

25 квітня 2012 р. у рамках роботи Центру доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади у відділі документів з гуманітарних наук відбувся  День правового інформування «Доступ до офіційної інформації в умовах модернізації суспільства». Слухачі заходу – викладачі права загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних училищ Миколаєва – познайомилися з офіційними сайтами органів державної влади, що були створені з метою забезпечення  відкритості та прозорості їхньої діяльності перед  громадськістю та впливу громадян на законотворчий процес у державі.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено