2018Четвер, 19 липня 2018

Тортик…свіженький!!!»

Рейтинг користувача:  / 0

20 липня у світі відзначають Міжнародний день торта. Свято, що присвячене миру та дружбі між народами і країнами, проходить під гаслом «I cake you», що в перекладі означає «Я прийду до тебе з тортом».

Напередодні свята, 19 липня, співробітники сектору документів іноземними мовами  у рамках роботи Відкритої мобільної бібліотеки провели годину цікавих повідомлень «Тортик…свіженький!!!». Відвідувачі заходу дізналися про історію виникнення свята торта, про найпопулярніші у світі торти. Виставка книг, вікторина з відповідної тематики та призи додали солодкого присмаку веселому літньому заходу.

 На згадку про свято кожен учасник отримав листівку з рецептом торта.

 

Read more

Середа, 18 липня 2018

«Анімалотерапія: незвичайні можливості»

Рейтинг користувача:  / 0

 З давніх часів відомо, що домашні тварини не тільки можуть стати вірними друзями, але  й здатні полегшити недуги свого господаря. Терапевтичний ефект від спілкування з тваринами відомий ще з часів Гіппократа. У сучасному світі анімалотерапія офіційно визнана як допоміжний вид лікування та реабілітації.

 18 липня співробітники відділу зберігання та реставрації фонду запросили відвідувачів Відкритої мобільної бібліотеки на інформаційну годину «Анімалотерапія: незвичайні можливості». Присутні дізналися про сучасні види та функції нетрадиційної терапії, її користь, можливості та позитивний вплив на людину. Увазі учасників заходу були запропоновані видання з фонду обласної наукової бібліотеки, що розкривають сутність і методи іппотерапії, дельфінотерапії, апітерапії, гирудотерапії та фелинотерапії. Перевірити свої знання щодо світу тварин гості мали змогу під час вікторини, а відгадування веселих загадок підняло настрій усім присутнім на заході.

Read more

Вівторок, 17 липня 2018

Хроніка культурного життя Миколаївської області за червень 2018 р.

Рейтинг користувача:  / 0

 

УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

 

Х Р О Н І К А

КУЛЬТУРНОГО ЖИТТЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗА ЧЕРВЕНЬ 2018 р.


Read more

Година корисних порад

Рейтинг користувача:  / 0

 Існує багато способів виготовлення власноруч корисних для дому речей з різних матеріалів. Досить проявити терпіння та фантазію й можна створити досить оригінальну та неповторну річ.

 17 липня відвідувачі Відкритої мобільної бібліотеки взяли участь у годині корисних порад «Фантазії та творчість умілих рук», під час якої ознайомилися з цікавим методом утилізації старого або непотрібного одягу та власноруч змайстрували килимок зі смужок тканини .

 Дізнатися про інші вироби, що їх можна виготовити власними руками,  присутні мали змогу з книг із фондів обласної бібліотеки, що були представлені на виставці «Hand- made – мистецтво для кожного».

Read more

Понеділок, 16 липня 2018

Відкриття книжкової експозиції «Декларація про державний суверенітет – перший крок до незалежності України».

Рейтинг користувача:  / 0

16 липня до Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України у бібліотеці відбулося відкриття книжкової експозиції «Декларація про державний суверенітет  – перший крок  до незалежності України».

 Присутні мали змогу ознайомитися з текстом Декларації про державний суверенітет України, матеріалами з історії прийняття документа, а також переглянути відеоролик про прийняття декларації, заснований на реальних подіях 16 липня 1990 р.

 На виставці представлені монографії, історичні нариси вітчизняних авторів, довідкова література та публікації з періодичних видань, що висвітлюють історію нашої держави й дають цілісне уявлення про основні віхи становлення її незалежності. Доповнюють виставку видання про діячів українського державотворення – видатного історика Михайла Грушевського, гетьмана Павла Скоропадського та провідника українського національно-демократичного визвольного руху В’ячеслава Чорновола.

Виставка експонуватиметься до 30 липня, тож запрошуємо відвідати її усіх, хто бажає ознайомитися з виданнями про цю історичну подію.

Read more

«Читай зі смаком!»

Рейтинг користувача:  / 0

16 липня у рамках реалізації проекту «Display–кросинг» у бібліотеці  пройшла презентація мобільної книжкової виставки «Читай зі смаком!», на якій відвідувачі мають можливість знайти для себе книги на будь-який смак. Запах полуниці буде супроводжувати тих читачів, які відкриють для себе бурхливі історії кохання – від романтичних до найвідвертіших. Захоплюючі любовні пригоди, заборонені бажання та королівські таємниці залишать приємний післясмак й немовірні враження від читання.

Тих, хто зануриться у творчість таких відомих українських письменників, як Сергій Лобода, Володимир Лис, Дара Корній, Ірен Роздобудько та ін., огорне своєю чарівністю розділ виставки зі смаком калини, що присвячений українській літературі.

Read more

Неділя, 15 липня 2018

«Індивідуальні подорожі!»

Рейтинг користувача:  / 0

15 липня в Інформаційно-ресурсному центрі міжнародного партнерства відбулося чергове засідання англійського розмовного клубу «Діалог»  за темою  «Індивідуальні подорожі». 

Члени клубу разом з волонтером  Веронікою Приходько обговорили таку тему, як індивідуальні подорожі. Під час дискусії виявилося, що подорожувати поодинці може бути хорошим способом уникнути жорсткої реальності,  краще сприйняти нові цікаві місця та більше дізнатися про себе.

Учасники зійшлися на думці, що індивідуальні подорожі дають можливість набути зовсім інший досвід та випробувати самого себе.

Read more

П'ятниця, 13 липня 2018

До уваги відвідувачів

Рейтинг користувача:  / 0

Read more

Дистанційне навчання працівників бібліотек області за курсом «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету у бібліотеці»

Рейтинг користувача:  / 0

Дистанційне навчання – це сучасна перспективна форма надання освітніх послуг, що успішно діє у Регіональному тренінговому центрі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Використання інформаційних технологій робить процес набуття знань більш гнучким,  дає можливість навчатися у зручному місці та у зручний час. Для цього людині треба мати комп’ютер та мережу Інтернет.

28 травня  стартувало дистанційне навчання групи бібліотечних працівників Миколаївської області за курсом «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету у бібліотеці» під керуванням  Дубіної С. В. –  тренера РТЦ та завідуючій відділом Центр комп’ютерних технологій.

Read more

Четвер, 12 липня 2018

«Фен-шуй: що це таке?»

Рейтинг користувача:  / 0

12 липня у рамках Відкритої мобільної бібліотеки відбулася інформаційна година «Фен-шуй: що це таке?». Відвідувачі дізналися про історію розвитку та принципи давнього вчення про гармонію людини та світу – Фен-шуй, енергію Ци та сили Інь-Ян.

Бібліотекарі розглянули основні правила облаштування помешкання для залучення кохання, достатку і благополуччя, навчилися оцінювати житло за допомогою сітки Ба-гуа та квадрата Ло-шу, активувати бажані сфери свого життя. Відвідувачі отримали корисні поради на кожен день, що стосуються повсякденного та святкового одягу, зберігання грошей у гаманці, подарунків, щасливих та нещасливих чисел тощо.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено